IT, Technologia, Programowanie, Strony WWW i życie codzienne.. - Sprawdzona wiedza w jednym miejscu!

Yearly Archives

5 Articles

Jak zorganizować transport zwłok do Polski?

by goldenClick 0 Comments
Jak zorganizować transport zwłok do Polski?

Polacy coraz częściej wyjeżdżają zagranicę: do pracy, w poszukiwaniu lepszego życia, na rok, dwa lub na dłużej. Wg statystyk poza granicami Polski mieszka aktualnie już kilka milionów naszych rodaków. Co jednak zrobić, gdy bliska nam osoba umiera poza krajem, a chcemy żeby była pochowana tutaj, na rodzinnym cmentarzu, blisko najbliższych?

Pogrzeby kremacyjne

by goldenClick 0 Comments
Pogrzeby kremacyjne

Branża pogrzebowa z miesiąca na miesiąc, z roku na rok rozrasta się. Obecne usługi oferowane podczas urządzania ceremonii pogrzebowych mogą nas nie raz zaskoczyć. To co oferowane było jeszcze kilkanaście lat temu bardzo mocno się zmieniło. Czy to dobrze? Jest to pytanie retoryczne, ponieważ szeroka oferta usługowa, jak również ich wyższa jakość zmieniała się przez rosnące potrzeby rynku. To klienci mimowolnie wymusili na zakładach potrzebę poszerzenia swojej oferty. Jednak nie wszystkim ta „moda” na różnego rodzaju usługi się podoba. Są wśród nas miłośnicy klasyki, tradycji, którzy nie do końca rozumieją potrzeby innych żałobników.

Ostatnia zabawa w stanie wolnym

by goldenClick 0 Comments
Ostatnia zabawa w stanie wolnym

Panowie chcą być kawalerami długo, ale nadchodzi czas na założenie rodziny. Taką rodzinę zakłada wiele osób i ma zamiar wychować dzieci. Zanim jednak odbędą się ślub oraz weselisko to jest czas na wieczór kawalerski. Nasza firma chętnie organizuje warszawa.jjkawalerskie.pl. Dbamy o jakość zabawy oraz doskonałą rozrywkę. Niejedna osoba zleca nam przygotowanie takiego wieczoru, a my proponujemy różne scenariusze. Na pewno warszawa.jjkawalerskie.pl oznacza jazdę po klubach i pubach oraz doskonałe spędzanie wolnego czasu. Każdy może sobie taką zabawę zorganizować i cieszyć się nią wyjątkowo. Pan młody i jego kumple są zadowoleni, gdy mogą napić się w klubach, potańczyć, skosztować pysznego sushi z ciała tancerki. Pokaz tańca erotycznego także chętnie zorganizujemy, możemy zamówić występ piosenkarki lub striptiz.