IT, Technologia, Programowanie, Strony WWW i życie codzienne.. - Sprawdzona wiedza w jednym miejscu!

1909 czyli dobry Warszawski salon fryzjerski i dobre męskie strzyżenie!

by goldenClick 0 Comments
1909 czyli dobry Warszawski salon fryzjerski i dobre męskie strzyżenie!

Warszawa to wielkie miasto, które jest pełne salonów fryzjerskich i bardzo łatwo znaleźć salon, który wykonuje strzyżenie męskie, stylizacje, lecz czy jest ono wykonane w pełnym profesjonalizmie i dobrej cenie? Jest to zakała wielkich miast czyli dużo, drogo i bez profesjonalizmu, lecz my dziś chcemy wam polecić salon, w którym styliści zrealizują wasze żądania przede wszystkim w dobrej cenie oraz w pełnym profesjonalizmie, a jest to salon 1909 znajdujący się na ul. Hoża 42, 00-516 Warszawa.

Salon 1909 jest miejscem, w którym jest wykonywane dobre męskie strzyżenie. Podczas strzyżenia brody mamy pewność, że styliści dopasują nasz zarost do kształtu twarzy, stylu czy fryzury, a oprócz tego zadbają, aby zakończyć usługę pielęgnacją, abyśmy czuli się komfortowo, lecz przy strzyżeniu głowy fryzjerzy pomogą każdemu znaleźć swój indywidualny, własny styl pełny elegancji, nowoczesności oraz praktyczności. Ostatnią męską usługą realizowaną w salonie fryzjerskim 1909 jest odsiwianie, przy którym styliści pomogą nam wrócić do naturalnego koloru włosów, abyśmy czuli się pewnie i komfortowo. Zabieg wykonywany jest z użyciem farby półtrwałej, która nie powoduję odrostów. Pamiętaj, że dobry fryzjer męski Warszawa wymaga rejestracji wizyty z wyprzedzeniem.

Wielkim plusem oprócz doświadczenia i profesjonalizmu w salonie 1909 ceny są wyważone idealnie do wykonywanej usługi. Cena zależy od tego, kto wykonuję usługę, a dokładnie czy stylista, starszy stylista lub właściciel i zapłacimy za strzyżenie męskie odpowiednio z kolejnością 70, 90 i 120 złotych, lecz strzyżenie brody wykonuję tylko stylista i zapłacimy za tę usługę od 25 do 60 złotych.

Salon 1909 także posiada swoją stronę internetową, na której możemy bez problemu zarezerwować wizytę poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, lecz także dowiemy się na przykład o Właścicielach salonu, a dokładnie o Katarzynie Poniatowskiej-Miłek oraz Dariuszu Miłek i te nazwiska powinny nas upewnić w tym, że salon 1909 jest odpowiednim miejscem, do którego powinniśmy się udać na dobre męskie strzyżenie.

Salon 1909Fryzjerzy
ul. Hoża 42
00-516 Warszawa

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Why ask?